دانشكده فني و حرفه اي سما كازرون با هدف ارتقاء کمی و کیفی آموزش و پژوهش در راستای اداره علمی امور کشور و اعتلای نام جمهوری اسلامی ایران بوجود آمده است.

 لذا، بر همین اساس طیف وسیعی از برنامه های آموزشی و پژوهشی را در مقطع كارداني پيوسته برای دانشجویان تدارک دیده است.

 این دانشكده مشوق فعالیت های تحقیقاتی، توسعه مرزهای دانش و طراحی فعالیت های خلاقانه بوده و توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی را در کشور تسهیل می نماید.

 شرایط حاکم بر فضای دانشكده مبتنی بر هدایت دانشجویان و مشارکت و تعامل مستمر دانشجویان با کارکنان و اساتید و تکیه بر ارزشهایی چون خدا محوری، وجدان کاری، ارج نهادن به حقوق و کرامت انسانی، صداقت، از خود گذشتگی، خلاقیت و نوآوری، قانون مداری، عدالت گستری و شایسته سالاری است.

 این دانشكده سعی دارد تا با در اختیار داشتن امکانات سخت افزاری و نرم افزاری مناسب و با استفاده از فناوریهای نوین، امکان توسعه و تکامل توانمندی های بالقوه دانشجویان، کارکنان و اعضای هیات علمی را به عنوان ارزشمندترین سرمایه انسانی فراهم سازد.

 

 اهداف و مقاصد کلی:

 1- تقویت فضائل فرهنگی و اخلاقی، ایمان به آینده در میان دانشجویان، اعضای هیات علمی، کارکنان و پرورش فارغ التحصیلان، پژوهشگران و کار آفرینان توانمند، مومن و متعهد به کشور.

 2- کسب جایگاه شایسته و در خور شأن دانشكده در کشور و منطقه.

 3- ایجاد محیط یادگیری پویا، خلاق و نوآور و ارتقای کیفیت و متحول نمودن امور آموزشی و پژوهشی.

 4- همگام شدن با تحولات علمی جهان و ایفای نقش موثر در عرصه های جهانی، کسب فناوری های نوین و کاربردی کردن و تجاری سازی دستاوردهای علمی و پژوهشی.

 5- برقراری ارتباطات سازنده در راستای فعالیت های آموزشی، پژوهشی و فرهنگی با ارگانهای دیگر در جهت توسعه

 6- افزایش سهم دانشكده در تولید، توسعه و انتقال علم و فناوری و ارتباط و همکاری با مراکز علمی، دانشگاهی و فرهنگی در سطح استان و کشور در منطقه.

 7- تحول مدیریتی و ساختاری، اصلاح تشکیلات و فرآیندها و بهبود مستمر آن، جهت بهره گیری موثر از امکانات و منابع انسانی، مالی، فیزیکی و ...

آخرین اخبار و اطلاعیه های سازمان سما

.:: وب سایت سازمان سما وابسته به دانشگاه آزاد اسلامی ::.

تصویر روز

1399.jpg

آدرس دانشکده

کيلومتر 5 جاده کازرون - بوشهر، ضلع غربي دانشگاه آزاد اسلامی، دانشکده فني و حرفه اي سما

071-42237842
071-42243457

لینک های مفید3

 
 

لینک های مفید2

لینک های مفید 1